Мембрана супердифузійна MASTERPLAST DIFOIL-S 90 г / м2 1.5х50 м (75м2).
Мембрана супердифузійна MASTERPLAST DIFOIL-S 90 г / м2 1.5х50 м (75м2).

Мембрана супердифузійна MASTERPLAST DIFOIL-S 90 г / м2 1.5х50 м (75м2).

Цена: 1 200.00 грн.
 

Супердифузійна мембрана DIFOIL-S - складається з трьох шарів на основі нетканого полотна. Її головна функція - це відвід пару від теплоізоляційного матеріалу, і захист його від негативного впливу вологи і вітру. Її структура дозволяє відводити пар від теплоізоляції, але в той же час абсолютно не пропускає воду. За рахунок цього конструкція може дихати, при цьому виключений ризик потрапляння дощової води. Важливою особливістю є поліпропіленовий нижній шар, який виступає надійним захистом другого кулі з високим рівнем паропроникності.

Застосовується в тих конструкціях, де негативний вплив зовнішнього середовища, у вигляді опадів і впливу ультрафіолетових променів, зведено до мінімуму. Основна сфера застосування - це вентильований фасад, де вона використовується в якості вітро- і вологозахисту. Також допустима для використання з покрівлею з бітумної черепиці.

Щільність дорівнює 90 г \ м2.

Область застосування:

Гідро- і захист від вітру підпокрівельного простору і мансардних поверхів в утеплених і неутеплених скатних покрівлях. Так само, може використовуватися як вітроізоляція в конструкції вентильованого фасаду.
 
Переваги:
- Особливо легка;
- Міцна на розтягнення і розрив;
- Водонепроникна;
- Високопаропроніцаемая;
- Проста і швидка в монтажі;
- Можна укладати на утеплювач без зазору;
- Додатково виконує функцію вітрозахисту.